o nas

Zespół eduson.pl to my:
 
  • Dr n. med. Tomasz Batko, specjalista pediatrii.

  • Dr n. med. Mateusz Kosiak, specjalista medycyny rodzinnej. 

6 lat temu stworzyliśmy największy w Polsce i unikalny w skali światowej portal internetowy wymiany wiedzy o ultrasonografii, z myślą o wszystkich, którzy chcą wykorzystać diagnostyczny potencjał ultradźwięków. Od wielu lat, podczas wspólnie prowadzonych kursów, szkoleń i konferencji, staramy się zarażać  innych lekarzy w Polsce i za granicą naszą zawodową pasją. Współczesną ultrasonografię kliniczną traktujemy nie tylko jako stetoskop XXI wieku, ale też jako narzędzie wspierające edukację medyczną studentów i lekarzy różnych specjalizacji medycznych. Na własnym przykładzie udowadniamy, że czynne wykonywanie badań ultrasonograficznych chroni lekarza przed wypaleniem zawodowym, pozytywnie nastraja do pacjentów i wspomaga w nierównej walce z absurdami systemu opieki zdrowotnej...
Nie byłoby portalu eduson.pl gdyby nie Iwona Ługawiak, trzeci członek zespołu, na nasze szczęście nie-lekarz. Rolę Iwony w naszym zespole najlepiej określa sformułowanie „dyrektor zarządzający” -:).
 

 

eduson.pl - portal wymiany wiedzy o ultrasonografii dla tych, którzy chcą wykorzystac diagnostyczny potencjał ultradźwięków.

 

Polecamy nasze aplikacje tworzone przez ultrasonografistów dla lekarzy różnych specjalności:

 

Eduson - Normy i Kalkulatory USG

Normy i kalkulatory USG

Aplikacja zawierająca kalkulatory i normy ultrasonograficzne dla pacjentów w różnych grupach wiekowych. Niezbędne narzędzie do właściwej interpretacji badania ultrasonograficznego.

Dowiedz się więcej

 

 

Eduson - Opisy USG

Opisy USG

Interaktywny program wspomagający tworzenie poprawnych opisów badań USG z odniesieniem do norm ultrasonograficznych i diagnostyki różnicowej. Program umożliwia również rejestrację pacjentów i archiwizację wyników USG.

Dowiedz się więcej

 

 

Właścicielem portalu jest:

Spółka Eduson.pl Batko, Kosiak, Ługawiak Spółka Jawna

Krosinko 62-050 Mosina, ul. Kociołek 23
wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 451720
numer NIP: 7773230266

 


Innowacyjna Gospodarka NSS

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

UE EFRR

 

do góry