Czy to prawda, że w usg widać tylko złogi o średnicy mniejszej niż 3 mm? A co z „piaskiem” w nerkach? Dlaczego niektóre złogi, nawet niewielkie, w badaniu usg widać świetnie, a inne są trudne do uwidocznienia? Jak poprawić obrazowanie, żeby wielkość złogu nie miała wpływu na jakość badania? I dlaczego warto szukać świetlików nie tylko w czerwcu? O tym wszystkim usłyszysz w najnowszym podcaście eduson.pl 😉






