Zaproszenie do aktywności na portalu eduson.pl - dla wszystkich, którzy chcą wykorzystać diagnostyczny potencjał ultradźwięków

Zachęcamy wszystkich użytkowników eduson.pl do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mamy nadzieję, że eduson.pl stanie się platformą wymiany wiedzy o ultrasonografii i miejscem, które pomoże nam odkrywać diagnostyczną siłę tej metody obrazowania. 

Zapraszamy do dzielenia się swoimi ciekawymi badaniami ultrasonograficznymi. Można tego dokonać na kilka sposobów:

 

1. Opublikowanie ciekawego przypadku ultrasonograficznego na portalu eduson.pl. Aby to uczynić należy skorzystać z dostępnego formularza, który kryje się za poniższą ikoną (widoczną między innymi na stronie głównej eduson.pl):

 

 

Prosimy o umieszczenie informacji tekstowych, zgodnie z załączonym formularzem i dołączenie zdjęć i filmów ultrasonograficznych. Taka forma przesłania treści jest niezbędna, aby odpowiednio sformatować tekst i multimedia, przygotowując je do publikacji. Wśród najciekawszych opublikowanych przypadków wspólnie będziemy wybierać "przypadek miesiąca".  Zapraszamy również do dyskusji pod zamieszczonymi przypadkami.

 

2. Dzielenie się swoimi doświadczeniami na FORUM eduson.pl

 

3. Dzielenie się swoimi przypadkami (obrazami i filmami ultrasonograficznymi) oraz ciekawostkami ultrasonograficznymi na FacebookuTwitterze i Google+

 

Zapraszamy do przesyłania ciekawych informacji i nowości ze świata ultrasonografii korzystając z gotowego formularza dostępnego na stronie głównej:

 

 

Liczymy na to, że zechcecie się Państwo podzielić ze wszystkimi nie tylko swoim doświadczeniem zawodowym, ale też ciekawostkami z okolicy, w której mieszkacie i pracujecie. Czekamy na informacje o kursach ultrasonograficznych, ciekawych wydarzeniach, spotkaniach itd...

 

Zachęcamy także tych, którzy na co dzień nie wykonują badań ultrasonograficznych, a zmagają się z opisami badań usg swoich pacjentów o przesyłanie pytań i wątpliwości. Będziemy starać się odpowiadać na te pytania w dziale o ultrasonografii dla nie-ultrasonografistów. Dział ten jest ogólnodostępny i nie wymaga logowania do portalu eduson.pl. 

 

zespół eduson.pl


Innowacyjna Gospodarka NSS

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

UE EFRR

 

do góry