Pierwsze Grudziądzkie Spotkanie z Ultrasonografią już za nami

Grudziądzkie Spotkanie z Ultrasonografią

 

Odbyło się I Grudziądzkie Spotkanie z Ultrasonografią: "Ultrasonografia w neonatologii, pediatrii i medycynie rodzinnej – retrospekcja". Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli się z nami spotkać w Grudziądzu. To właśnie Państwo, którzy przychodzicie na takie spotkania jesteście najważniejsi. To dla Państwa nam się chce układać nowe prezentacje i dzielić się naszą pasją. Dziękujemy Panu doktorowi Ryszardowi Błażyńskiemu, który był inicjatorem Grudziądzkich spotkań, Pani Marcie Piwowarskiej z firmy Mindray oraz firmie MarMed za pomoc w organizacji spotkania.

Oprócz prelegentów wymienionych w programie, swoim ultrasonograficznymi osiągnięciami podzielili się także zaproszeni goście: dr Sławomir Białek (Kielce), dr Tomasz Górski (Gostyń), dr Tomasz Krzyżanowski (Dębica) i dr Piotr Bartela (Gostyń). Zaprezentowali oni, jak będąc lekarzem rodzinnym można wykorzystywać ultrasonografię w codziennej praktyce, a przed wszystkim dlaczego warto robić!

Planowane jest już II Grudziądzkie Spotkanie z Ultrasonografią. Tematem ma być ultrasonografia płuc również w neonatologii, pediatrii i medycynie rodzinnej. Jak tylko będziemy widzieli więcej natychmiast zamieścimy informację na eduson.pl.

Zapraszamy do regularnego zaglądania na eduson.pl oraz śledzenia nas na facebooku, tweeterze i intagramie.

 

eduson.pl

 

 

Grudziądzkie Spotkanie z Ultrasonografią: programGrudziądzkie Spotkanie z Ultrasonografią: dr n. med. Mateusz Kosiak, dr n. med. Tomasz Batko Grudziądzkie Spotkanie z Ultrasonografią: dr n. med. Mateusz Kosiak, dr n. med. Tomasz Batko  Grudziądzkie Spotkanie z Ultrasonografią   Grudziądzkie Spotkanie z Ultrasonografią 


Innowacyjna Gospodarka NSS

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

UE EFRR

 

do góry